מחסנים

רבים הם העסקים כמו גם האנשים הפרטיים הזקוקים למקום אחסון רב ונוסף. כאשר מדובר במחסן ביתי מדובר לרוב בצורך לשמור על סדר ולהעביר פריטים שאינם בשימוש יומיומי אך חשובים לחלל ייעודי לכך, כמו גם להגן על פרטי חוץ יקרי ערך דוגמת מכסחת דשא, אופניים חשמליים, ציוד גינה וכדומה. כאשר מדובר בבעלי עסקים, הצורך במחסן הוא בבחינת בסיס למטרת אחסון מלאי מוצרים מחוץ לתצוגה וזמינות המוצרים בעבור הלקוחות במהירות. שנות האלפיים הולידו מקצוע חדש המשלב בין השניים: מסחר באינטרנט. אנשים פרטיים, כתחביב, כאמצעי להשלמת הכנסה או כמקור פרנסה עיקרי, גילו כי פתיחת חנות באתרי המסחר הגדולים דוגמת איביי ואמזון (לצד רבים וטובים אחרים), היא עיסוק מהנה ומשתלם ולכמות הלקוחות בעולם כולו אין תקרת זכוכית, וזקוקים למקום אחסון לפריטים אותם הם מחזיקים למכירה.

בעבור סוחרים אלה ואחרים הזקוקים למחסן, נולדה שיטת בנייה יעילה, מהירה וקלה באמצעות פנלים מבודדים. שיטה זו מאפשרת בנייה של מחסן בשטח הביתי הפרטי ללא פרוצדורה וצורך באישורים, וללא יצירת אתר בנייה מלכלך, רועש ומזהם בסמוך לבית או בתוכו. שיטת הבניה היעילה הזו מתאפשרת בזכות ייצור פנלים מבודדים המשלבים בין חומר המילוי פוליסטרין, שהוא פולימר פחמימן נוזלי המיוצר באופן מסחריובעל יכולות בידוד תרמי מעולות, חוזק מכני ועמידות וגמישות בעבודה, ארוז במסגרת אלומיניום שמאפשרת את קביעתו כיסוד לבניה כמו גם את האפשרויות העיצוביות ורמות הגימור אליהן ניתן להגיע בבניה באמצעות אותם פנלים מבודדים.

בניית מחסן חייבת להביא בחשבון את כל רמות הסיכון האפשריות לציוד אותו הוא מיועד לאחסן ולהבטיח את הגנתו מפניהן. מחסן איכותי הנבנה בשיטות הבנייה הקלה באמצעות פנלים מבודדים יבטיח אטימות מלאה לחדירה משקעים ונוזלים אחרים, בידוד ברמה גבוהה הנוצר בזכות אוויר רב שכולא בתוכו החומר התרמופלסטי הקיים בפנלים מבודדים, ומעניק טמפרטורת חדר נוחה ואוורור המונעים התפתחות של עובש וחנק. בזכות תווי תקן מחמירים ודרישות בטיחות גם מיגון מסכנות אש ודליקות באמצעות הוספת שכבה וחומרים נוגדי בעירה. שיטה זו טובה לעין ערוך מרכישת יחידות מחסן מוכנות ברשתות עשה זאת בעצמך אשר אינן מעניקות את כל הללו ומסכנות את הציוד המאוחסן בחשיפתו לנזקים.

הבחירה בהקמת מחסן היא בחירה המחייבת התייחסות ומתן תשומת לב הן למטרות המחסן וייעודו, הן למידות הנדרשות וביחס לשטח הקיים והן להכוונה של איש מקצוע מתחום הפנלים המבודדים, שיקבע לא רק את חזות המחסן הסופית וגודלו, אלא גם את סוג הפנלים המבודדים על פי צפיפות ואיכות, גימורי האלומיניום ואפשרויות החיבור, תאורה וחלונות על פי צורך וכל זאת בבטיחות מלאה לציוד שצפוי למלא אותו ולסובבים.

נשמח להעמיד לרשותכם את מומחי חברתנו, לפגישת ייעוץ ותכנון בדרך לבניית מחסן איכותי, עמיד ומושלם לצרכיכם, במחירים הוגנים ותוך מתן שירות מקצועי מעולה.

 בנייה וקידום ע"י STRATOMEDIA רכישת כתבות Yousell